مردم شفتل نمی خورند!

حکمت سالنگی

در این روز ها اگر به نوشته ها وموقف گیری های این نابالغ سیاسی ودلقک استخبارات اشغالگران متوجه شده باشید نهایت کوشش میکند تا قهرمان سازی کند وخود را قهرمان ومبارز جسور وسلحشور جلوه دهد حالانکه همواره منحیث سرباز اشغالگران در خدمت استخابارات منطقه بوده وهمواره برای بیرونی ها نشخوار نموده !

جناب ! ملت قضاوت خود را کرده اند میدانند از کدام آسیاب آب میخوری . حالا ملت آن شجاعت ودرایت ان فهم ودانش را پیدا کرده اند که فرزند اصیل ، شجاع ، مبارز ،آزادایخواه آنهای که متعهد به خاک وملت شان هستند را از فرزندان ناخلف ،بزدل ، ترسو ، زبون ، برده وغلام های قاصر العقل وناقص الفهم تشخیص دهند بیخود قهرمان سازی نکن .

شما همان دلقکی هستید که برای نیروهای اشغالگر کوردینات میدادید تابرسر خانه های ملت مظلوم بمب های خوشه یی را رها کند شما همان اجیر وبرده اشغال وفرزند پلید این مرزبوم هستید که در قتل میلیونها کودک افغان که در گهواره درحال مکیدن پستان مادر خود بود دست دارید .

شما همان زبون صفتی هستید که نیروهای اشغالگر در بیس ها ومیدان های هوائی خود بر دختران کشورت تجاوز میکرد و انبارهای از قرآن را به اتش میکشدند شما برای شان کف میزدید با پیشانی باز استقبال میکردید و دوشا دوش شان در برابر ملت خود میجنگیدید .

حتی همرزمان تان میدانند که تو حتی ثبات فکری نداری و همانند گذشته زیر یوغ بردگی همان فردی گردن پاین کردی که دیروز اورا حریص ، بی ریشه ،‌ نادان ، بی عقل و رهبر داعش خطاب میکردی وشعار سر میدادی که همین ها ستون پنجم هستند ما میدانیم که ارباب وبادارت که همواره درخدمت شان هستی امر کرد که در کنار این فرد حریص وبی ریشه بروی حتی تا اندازه یی برده وغلام شدی که آن ستون پنجمی که فغانت را به آسمان ها بلند کرده بود تبدیل شد به یک خس لشم که حالا هیچ صدای ازتو بیرون نمیشود .

جناب ! هتلر در یکی از سخنرانی های خود خطاب به مردم میکند که ای مردم زبون ترین ، ذلیل ترین ، پست ترین ، بزدل ترین شخص کسی هست که مارا در اشغال کردن کشورشان که حیثیت مادر شان را داشت همکاری کرد این حرف های هلتر مصداق حال شماست زیرا شما در اشغال کشورتان با نیروهای اشغالگر امریکایی دست داشتید وقدم به قدم در قتل وکشتار افغانها یاری شان میرساندید حتی آنقدر فرومایه وذلیل گشتید که در نیمه شب در حملات شبانه شما برسربام هموطن خود ایستاد شدید ونیروهای اشغالگر را به داخل خانه روان کردید آنهم هنگامیکه زن عفیف وپاک دامن افغان در بستر خواب خودخوابیده بود

پس بگذارید کسانی سنگ شجاعت ومردانگی را برسینه بزند که از حیثیت ،شرف وعزت این خاک در برابر نیروهای اشغالگر سینه خود را سپرساخته و از نوامیس این خاک دفاع کرده ، بگذارید کسانی سنگ تعهد نسبت به مردم را بر سینه بزند که همواره در کنار مردم اش ایستاده واز رای واراده شان دفاع کرده همه میدانند شما کی هستید واز کدام آسیاب آب میخورد و دهن تان را هنگام شمال همانند گوسفند به کدام طرف میگیرد ونشخوار میکنید ؟

Related Articles

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Back to top button
Close
Close
%d bloggers like this: